Замовити
Ukrainian English
Категорії ☰
Категорії
Показати більше...
Показати менше...

Про нас

Радіомагазин «Берека» присутній на ринку радіокомпонентів упродовж майже 30 років. За цей час ми набули досвіду у роботі з покупцями. Маємо як постійних покупців, так і щоразу завойовуємо нових прихильників наших послуг.

Ми і продаємо радіокомпоненти і часто консультуємо у питаннях їх правильного використання, підшукуємо аналоги для окремих відсутніх позицій. За цей тривалий період ми стали більше ніж магазином. Неодноразово надавали посильну технічну допомогу гурткам технічної творчості освітніх закладів області, які популяризують радіоелектроніку серед дітей та юнацтва.

Якщо Ви задумали створити якийсь електронний пристрій – у нас можна знайти, як правило, все для його реалізації. Якщо трапляються рідкісні позиції радіодеталей чи допоміжних складників апаратури, що на момент замовлення у нас відсутні, ми часто, на прохання покупців, замовляємо ці товари у наших постачальників.

Близько 20 тисяч товарних позицій є у нас переважно в наявності. Це і сучасні радіокомпоненти і «представники» нашої давньої історії – і про таке  часто запитують покупці. Маємо і допоміжні матеріали, і реактиви, і інструменти і всіляку всячину.

Словом, приходьте і вибирайте, або не виходячи з дому, замовляйте на нашому веб-сайті.

З повагою колектив магазину "Берека".